Goemi – nowoczesne oświetlenie bliżej Was

Goemi - Nowoczesne Oświetlenie

Nowoczesne oświetlenie domów, mieszkań oraz oświetlenie zewnętrze

to nasz podstawowy profil działania.

Wszyscy wiemy, jak ważne jest oświetlenie w naszych wnętrzach. Nowoczesne oświetlenie we wnętrzach to szczególny rodzaj oświetlenia. W minimalistycznie urządzonych wnętrzach światło często jest podstawowym elementem budującym atmosferę. Dlatego tak ważne jest myślenie o oświetleniu już na etapie projektowania domu, a najpóźniej na etapie projektowania instalacji elektrycznej. Już wtedy powinniśmy oglądać konkretne modele lamp, a decydując o liczbie punktów świetlnych, myślmy o kącie padania światła, kolorystyce i wrażeniu, jakie światło ma budować w całym wnętrzu. Decyzje podjęte teraz będą trudne do zmiany w przyszłości, więc muszą być dobrze przemyślane i “sprawdzone” w naturze.

Nasze wieloletnie doświadczenie w dziedzinie oświetlenia domów, mieszkań i oświetleń zewnętrznych przybliży się wkrótce do Was. Planujemy otworzyć sklep na Służewcu – dynamicznie rozwijającym się obszarze Warszawy.

Niezależnie od tego wiemy, że aspekt oświetlenia jest niezwykle istotny w aranżacji i wyposażeniu wnętrz.

Jeżeli urządzacie swoje wnętrza lub planujecie je urządzać, wyprzedźcie nas i już teraz zapoznajcie się z naszą ofertą na www.goemi.pl i w naszych salonach na ulicy Duchnickiej i Bartyckiej. Przyjdźcie do nas, opowiedzcie o swoich planach, a doradzimy Wam i pomożemy dobrać najlepsze rozwiązania. Warto oglądać oświetlenie już na etapie projektowania domu.

Zapraszamy!

Zespół GOEMI

nowoczesne oświetlenie

2 sklepy w Warszawie, wkrótce trzeci na Służewcu