Hubertus przyjazny dzieciom

hubertus osiedla z placem zabaw dla dzieci

Z satysfakcją pragniemy podzielić się informacją, że przygotowana przez nas na osiedlu Hubertus przestrzeń oraz place zabaw zyskały opinię przyjaznych dzieciom.

http://metromsn.gazeta.pl/Portfel/1,135226,16096583,Place_zabaw_dla_dzieci__Co_przygotowali_deweloperzy_.html

– W Eco-Classic dużą wagę przykładamy do tego, by realizowane projekty nie tylko spełniały warunek dobrej architektury i funkcjonalnych mieszkań, ale również, by przestrzeń wokół inwestycji spełniała oczekiwania i była dostosowana do potrzeb mieszkańców w różnym wieku – mówi Prezes Eco-Classic Wojciech Fabiński.

Na liczącej ponad 4,5 ha działce stworzyliśmy otoczenie, w którym znaczącą rolę odgrywają strefy zielone. Główna, licząca blisko pół kilometra, aleja stanowi oś inwestycji, wokół której skupia się życie osiedla. Przestrzenie pomiędzy budynkami zostały zaprojektowane i zaaranżowane w taki sposób, aby mieszkańcy mieli możliwość korzystać z nich na wiele sposobów: tak podczas aktywnego wypoczynku na wolnym powietrzu, jak i wyciszającego relaksu. Strefy rekreacji i place zabaw są otoczone roślinnością. Istotną cechą przestrzeni wspólnych w Hubertusie jest brak barier architektonicznych.

Zapraszamy do biura sprzedaży Hubertusa na ul. Obrzeżnej 1C oraz do obejrzenia przestrzeni dla dzieci na naszym osiedlu.

hubertus plac zabaw dla dzieci

hubertus plac zabaw dla dzieci

hubertus osiedla przyjazne dzieciom

Hubertus-osiedle z placem zabaw-3

Hubertus

osiedle z placem zabaw dla dzieci