Zapraszamy na Walentynki w Punta Prima

Punta Prima restauracja śródziemnomorska

Przez cały weekend – od 14 do 16 lutego – będzie można skosztować menu Walentynkowego.

Czas umilać będzie również muzyka na żywo.

Punta Prima restauracja śródziemnomorska

Punta Prima kuchnia śródziemnomorska

Szaszłyk z owoców morza z ziołowymi grzankami i sosem miodowym z chilli

Punta Proma restauracja śródziemnomorska

Krem kokosowy z krewetką

Punta Prima dania śródziemnomorskie

Truskawki w kremie kokosowym z białą czekoladą

Dodatkowo w piątek od godziny 18:00 czas naszym gościom będzie uprzyjemniał Pan Krzysztof Markiewka – pianista o bogatym dorobku artystycznym, absolwent PSM I i II stopnia im. Mieczysława Karłowicza w Katowicach. Repertuar zawiera covery muzyki światowej, standardy jazzowe oraz blusowe, ballady rockowe, muzykę filmową a także wiele innych.

Marta Markiewka to młoda wokalistka śpiewająca wyjątkowo dojrzałym głosem standardy jazzowe, soul, blues oraz covery znanych wykonawców muzyki światowej. W repertuarze Marty znajdują się utwory takich artystów jak: Etta James, Aretha Franklin, Frank Sinatra, Doris Day, The Beatles, Tina Turner, Sade, Norah Jones czy Katie Melua.

Z kolei w sobotę i w niedzielę na gitarze będzie grał Pan Stefan Narojek, który pierwsze kroki , jako wykonawca flamenco, stawiał w zespole Tiento Flamenco, w skład którego wchodzili gitarzyści i tancerki wywodzący się z pierwszej w Warszawie Szkole Flamenco. W późniejszym okresie, przez dłuższy czas występował jako solista z muzyką nie tylko hiszpańską, ale klasyczną i latynoską. W swoim repertuarze muzyki hiszpańskiej ma takie utwory jak: tańce andaluzyjskie tj. Sevillianas, Colombianas, Tangos, Tangillios, Verdiales, Allegrijas, Rumbas, Bulerias. Poza tym popularne piosenki i pieśni hiszpańskie jak m.in.: Granada, Malageńa, Y via Espańa, Taca taca, oraz kompozycje romantyków hiszpańskich takich jak: Asturias I. Albeniza, Recuerdos de Alhambra F.Tarregi.

Prosimy o wcześniejszą rezerwację.

 

Restauracja śródziemnomorska