Reklamodawcy

1. Kto może prezentować swoją ofertę na obrzezna-online.pl?

Swoją ofertę może prezentować każda firma, która świadczy usługi na obszarze działania wortalu. Są to firmy zlokalizowane w tym rejonie, jak i firmy oferujące usługi z dostawą w ten rejon. Dopuszczamy również możliwość obecności firm, które chociaż znajdują się poza obszarem działania wortalu, mają atrakcyjną ofertę lub prezentują ciekawe treści, mogące zainteresować użytkowników wortalu.

2. Jaki jest obszar działania wortalu obrzezna-online.pl?

Obszar działania obrzezna-online.pl jest wyznaczony umownie ulicami Marynarska, Rzymowskiego, Bokserska, Taśmowa i jej przedłużeniem wzdłuż linii kolejowej z uwzględnieniem bliskiej okolicy. Niemniej jednak wortal prezentuje również inne propozycje, które nie wymagają spacerów, a prezentują ciekawą i łatwo dostępną ofertę dla naszych użytkowników.

3. Do kogo skierowana jest oferta firm prezentujących się na obrzezna-online.pl?

Oferta skierowana jest do pracowników biur, mieszkańców oraz osób odwiedzających rejon działania wortalu.

4. W jaki sposób zamieścić swoją ofertę na stronie głównej obrzezna-online.pl?

Firma, która chce zamieścić swoją ofertę na stronie, powinna zarejestrować się, opłacić i założyć swoją stronę i wówczas dostaje możliwość zamieszczania swoich informacji promocyjnych na stronie głównej.

5. Jakie informacje można zamieszczać we wpisach promocyjnych?

We wpisach promocyjnych można zamieszczać wszelkie informacje, które są zgodne z regulaminem wortalu obrzezna-online.pl. Mogą być to wpisy kontekstowe, oparte na ciekawych dla użytkowników treściach, jak i wpisy typowo sprzedażowe.

6. Jak zarejestrować się na obrzezna-online.pl?

Rejestracja na obrzezna-online.pl dostępna jest przez wypełnienie formularza rejestracyjnego w panelu użytkownika.

7. Czy założenie strony na obrzezna-on-line.pl jest płatne?

Tak. Pakiet podstawowy, który można wykupić obejmuje założenie strony swojej firmy oraz możliwość zamieszczenia 5 wpisów miesięcznie, które pojawią się na stronie głównej obrzezna-online.pl. Cennik dostępny jest po zalogowaniu.

8. Jak zamieścić reklamę na obrzezna-online.pl i ile to kosztuje?

Aby zamieścić reklamę, należy zarejestrować się na obrzeżna-online.pl. Po zalogowaniu dostępne są odpowiednie formularze wraz ze szczegółowymi instrukcjami. Cennik dostępny jest również po zalogowaniu.

9. Czy obraz z kamer można zobaczyć na smartphonie?

Tak, cały wortal obrzezna-online.pl jest responsywny, czyli można oglądać go na urządzeniach mobilnych. Dotyczy to również obrazu z naszych kamer.

11. Czy korzystanie z obrzezna-online.pl jest płatne?

Tak i nie. Nie jest płatne dla gości wortalu, natomiast jest płatne dla firm, chcących prezentować swoją ofertę.

12. Czy oglądanie obrazu z kamer jest płatne?

Nie, obrzezna-online.pl udostępnia obrazy z kamer za darmo zarówno przez stronę internetową jak i przez urządzenia mobilne.

13. Reprezentuję firmę spoza obszaru działania wortalu, jednak moje produkty są unikatowe na skalę ogólnopolską. Mogą zainteresować szczególnie mieszkańców rejonu. Czy mogę założyć swoją stronę na obrzezna-online.pl?

Jeżeli produkty lub usługi oferowane przez firmę są uzupełnieniem lokalnej oferty lub jeśli oferta firmy może być szczególnie interesująca dla mieszkańców i pracowników, firma taka może założyć swoją stronę i korzystać w pełni z funkcjonalności wortalu, czyli uaktualniać na bieżąco ofertę, zamieszczać informacje promocyjne na stronie głównej i stronie kategorii oraz zamieszczać reklamy.