O Wortalu

Służewiec

Wortal obrzezna-online.pl powstał z myślą o mieszkańcach, pracownikach firm, firmach oraz instytucjach znajdujących się w południowej części dzielnicy Służewiec. Przyjęty zakres terytorialny ma tu kluczowe znaczenie. Obejmuje obszar, który spokojnie możemy obejść na piechotę.

Chcemy, aby informacje tu zamieszczane były przydatne dla osób związanych ze Służewcem południowym w codziennym życiu zawodowym i prywatnym.

Dlatego też nie zamierzamy umieszczać tu informacji globalnych, które można znaleźć na portalach, w wyszukiwarkach i w reklamach. Dzięki temu unikamy zamieszczania treści nieciekawych, czasem wręcz irytujących dla grupy docelowej odbiorców, a jednocześnie tworzymy potężne narzędzie marketingowe dla lokalnego biznesu, przybliżając go do klientów, a klientom pokazując, jakie usługi są dostępne w najbliższej okolicy.

Mamy nadzieję, że interakcja lokalnych firm z klientami wpłynie na rozwój lokalnego biznesu i tym samym na poszerzenie i uatrakcyjnienie oferty dla klientów.

Ulice w okolicy to między innymi: Marynarska, Wołoska, Al. Wilanowska, Rzymowskiego, Gotarda, Bokserska, Cybernetyki, Obrzeżna, Postępu, Wynalazek, Komputerowa czy Taśmowa.

Już dziś współpracę z nami podjęło wiele lokalnych firm świadczących szeroki zakres usług. Należą do nich restauracje (Punta Prima, Podomka) i bary (Wild Beef, La Chica, Meatand.more, Fabryka Pizzy, The break Bistro, U Piekarza), firmy dowożące jedzenie na zamówienie, firmy wykańczające mieszkania (projektanci i wykonawcy), deweloperzy realizujący inwestycje w tym rejonie (Concept House, Hubertus), lokalne usługi jak fryzjer, salony urody (La Geneve, Hair and Nail), day spa,  medycyna estetyczna, (Skin Like Silk),  sklepy w tym sportowe (Rip Curl, RAMA Sport).

Użytkownikom Życzymy miłego użytkowania, a firmy zapraszamy do współpracy.

Życzymy miłego użytkowania!

Redakcja Wortalu obrzezna-online.pl

Służewiec