Chcę schudnąć z Body by Vi!

Chcę schudnąć, jak schudnąć

Wiosna, wiosna, a wraz z nią lepszy nastrój, pogodne myśli, ale też często bardziej krytyczne spojrzenie na siebie. Jak wyglądam na wiosnę, czy przez zimowe podjadanie nie przybyło mi kilka kilogramów, czy nie przydałoby się ich zrzucić?

Wiosna to dobry moment na postanowienia!

Chcę schudnąć, aby lepiej wyglądać i lepiej się czuć!

Robię to dla dla siebie i dla innych? W jaki sposób?

Podejmuję wyzwanie z Body by Vi! Project10 czy 90-dniowe wyzwanie? Sam zadecyduj!

Project10 to program polegający na wyznaczeniu sobie celu – chcę schudnąć min. 5 kg (~10 funtów – stąd nazwa programu). Nieważny jest czas, w jakim to zrobisz. Robisz to dla siebie, więc Ty musisz czuć się komfortowo!

90 day Challenge czyli 90-dniowe wyzwanie to program polegający na podjęciu wyzwania utraty min. 5 kg w ciągu maksymalnie 3 miesięcy. Podejmij wyzwanie i zaproponuj innym osobom, aby odchudzały się razem z Tobą. Im więcej osób, tym większa motywacja!

Dodatkowo jeśli zachęcisz 3 osoby do zakupu produktów Vi takich jak Twój, od następnego miesiąca możesz mieć swoje produkty za darmo. To program 3 for free.

Wszelkie szczegóły na temat programów odchudzania z Body by Vi oraz produktów Vi znajdziesz na mojej stronie: http://jakschudnac-bodybyvi.pl/.

Chcę schudnąć? To naprawdę proste! A efekty odchudzania zobacz na zdjęciach:

chcę schudnąć, efekty odchudzania, Body by Vi

Body by Vi to odchudzanie bez głodzenia się, drakońskiej diety, niedożywienia, apatii i stresu. Dostarczasz swojemu organizmowi wszystkich niezbędnych składników pokarmowych i nie chodzisz głodny!

Zapraszam! Razem możemy zdziałać cuda!

Inne nasze wpisy: