Galerie Venis w CPU na Kłobuckiej

Galerie Venis - aranżacja i wyposażenie wnętrz, płytki Venis

Galerie Venis – aranżacja i wyposażenie wnętrz – we współpracy z Marvipolem

Rozpoczęta w czerwcu 2014 roku nowa inwestycja warszawskiego developera Marvipol – Central Park Ursynów – usytuowana jest przy ulicy Kłobuckiej. Teren ten formalnie przynależy do dzielnicy Ursynów, choć przez większość osób postrzegany jest jako Służewiec.

Galerie Venis od dłuższego już czasu współpracują z Marvipolem w zakresie wykańczania i wyposażania wnętrz – w większości dotychczasowych inwestycji oferowaliśmy pakiety wykończeniowe łączące w sobie 3 najważniejsze elementy: autorski projekt Galerie Venis Design Studio, najwyższej jakości materiały oraz wykończenie wnętrz pod ścisłym nadzorem architekta wnętrz.

Jest nam niezmiernie miło, że i tym razem zostaliśmy zaproszeni do współpracy w zakresie aranżacji i wyposażania wnętrz. Nasze dokonania obejrzeć można w zaprojektowanych przez Galerie Venis Design Studio i wykonanych przez nas dwóch mieszkaniach pokazowych, będących odzwierciedleniem układu mieszkań, jakie wybudowane będą w inwestycji Central Park Ursynów.

Galerie Venis meble do kuchniGalerie Venis aranżacja kuchniGalerie Venis aranżacja i wyposażenie wnętrzGalerie Venis aranżacja i wyposażenie łazienkiGalerie Venis płytki 3DGalerie Venis - aranżacja i wyposażenie wnętrzGalerie Venis mebleGalerie Venis pakiety wykończeniowe u developerów Galerie Venis meble kuchenneGalerie Venis płytki 3D - producent: VenisGalerie Venis - płytki Venis Nara, dekor Venis Nara Dalia

Również aranżacja wnętrza biura sprzedaży jest naszego autorstwa.

Galerie Venis Design Studio - biuro projektowe: wnętrza prywatne i komercyjneGalerie Venis Design Studio - wnętrza komercyjneGalerie Venis Design Studio - projektowanie przestrzeni komercyjnych

Zapraszamy do odwiedzenia biura sprzedaży Central Park Ursynów, obejrzenia wykonanych przez nas mieszkań pokazowych oraz zapoznania się z ofertą zakupu mieszkań na tym wyjątkowym osiedlu.

Galerie Venis – aranżacja i wyposażenie wnętrz

http://galerievenis.com.pl/