Wakacje w Brazylii

Brazylia wakacje

Brazylia wakacje dla ciekawych świata

Myślisz o egzotycznych wakacjach w Ameryce Południowej?

Wycieczka do Brazylii może zainteresować każdego. Wielki kraj pełen różnorodności.

Rio de Janeiro: jedno z najpiękniej położonych miast świata jest atrakcyjne dla osób lubiących życie miasta, a już szczególnie w czasie karnawału.

Paraty to propozycja kochających zwiedzanie zabytków, a także Salvador – stolica stanu Bahia zdominowanego przez potomków niewolników.

Dla miłośników przyrody możemy czekają atrakcje takie jak Park Narodowy Iguassu (kolorowe papugi, tukany, pelikany, kolibry). Oczywiście nie można, mówiąc o wakacjach w Brazylii zapomnieć o wycieczce po Amazonce – największej rzece świata. Może ktoś miałby ochotę na poławianie piranii.

Dla preferujących aktywne / sportowe wakacje nasze propozycję obejmują wzbogacenie wakacji w Brazylii o różnego rodzaju aktywności jak wycieczki piesze (trekking w dżungli),  spływy pontonami, loty helikopterem nad wodospadami Iguassu, snorkling, jazda konno.

Nasze programy budujemy w sposób indywidualny dopasowany do potrzeb klientów. Wielu z nich aktywny wypoczynek łączy z odpoczynkiem nad oceanem, na piaszczystych plażach z możliwością uprawiania sportów wodnych. Takie możliwości oferuje, na przykład region Fernando de Noronha. Jest to raj do nurkowania czy snoorklingu. Krystaliczna woda, w której żyją delfiny i żółwie, to chyba wystarczająca zachęta. To miejsce wyjątkowe, przeznaczone dla miłośników przyrody i spokoju. Jest to miejsce dla osób nie koniecznie poszukujących luksusowych resortów.

TOP TRAVEL specjalizyuje się w Podróżach Bez Szablonu. Zapraszamy na wakacje do Brazylii !

Wakacje Brazylia