Aranżacje wnętrz z telewizorem – przykład realizacji

Mirror Multimedia aranżacje wnętrz

Aranżacje wnętrz z telewizorem ukrytym w lustrze

to bardzo efektowny sposób na piękne wnętrza!

Można to zobaczyć na przykładzie naszej najnowszej realizacji w hostelu i restauracji w Krakowie przy ul. Kanonicznej 22. To bardzo ciekawy przykład na to, jak można ożywić i wprowadzić nowoczesność do tradycyjnych wnętrz.

Realizacja ta była prawdziwym wyzwaniem. Składała się z kilku luster o nieregularnych kształtach przymocowanych do różnych podłoży. Lustra musiały do siebie idealnie pasować, aby można było za nimi umieścić 65-calową matrycę telewizora.

Na naszej stronie http://mirrormultimedia.pl w zakładce Aktualności możecie obejrzeć relację zdjęciową z tego niełatwego montażu.

Mirror Multimedia aranżacje wnętrz z telewizorem

Telewizor w lustrze już zamontowany, trwa montaż kolejnych luster

Zapraszamy do kontaktu z nami pod numerem: +48 509 690 001 lub mailowo na: biuro@mirrormultimedia.pl . Odpowiemy na Wasze pytania, doradzimy najlepsze rozwiązania.

Zapraszamy również do współpracy projektantów wnętrz!

 

 

Mirror Multimedia

zobacz aranżacje wnętrz z telewizorami ukrytymi w lustrach: kuchnia, salon, łazienka…

Mirror Multimedia to polski producent telewizorów ukrytych w lustrach. Efektowne i nowoczesne aranżacje wnętrz z telewizorami w lustrach to nasza specjalność.

Jeśli zadajecie sobie pytanie, jak wprowadzić telewizor do klasycznego wnętrza, mamy dla Was świetne rozwiązanie. Za taflą lustra grafitowego ukryjemy matrycę LCD-LED, a całość oprawimy w stylowe ramy. Zawiesisz lustro na ścianie, a kiedy będziesz chciał oglądać telewizję lustro zamieni się ekran telewizora. Po wyłączeniu telewizora znów będziesz miał na ścianie jednolite lustro oprawione w ramy. Polecamy ten sposób!