Telewizor w klasycznym wnętrzu?

mirror multimedia telewizor w klasycznym wnętrzu

Zwykle w stylowych, klasycznych wnętrzach telewizor był umieszczany w szafie, którą otwierało się na czas oglądania telewizji i zamykało zaraz po wyłączeniu odbiornika. Teraz są inne sposoby na to, jak umieścić

telewizor w klasycznym wnętrzu !

Dzięki unikalnej technologii polegającej na ukryciu ekranu LCD-LED za taflą lustra telewizor nie będzie szpecił Twojego stylowego wnętrza. Lustro z wbudowanym telewizorem możesz oprawić w dowolne ramy i zwiesić na ścianie. Po włączeniu telewizora lustro zamieni się w ekran, a po wyłączeniu telewizora będziesz widział jednolitą taflę lustra.

Dowiedz się więcej z naszej strony. Zapraszamy!

 mirror multimedia telewizor w klasycznym wnętrzu

Mirror Multimedia

telewizory ukryte w lustrach – mirror tv

Telewizor w klasycznym wnętrzu

Telewizory ukryte w lustrach do użytku w salonach to unikalna technologia polegająca na umieszczeniu ekranu – matrycy LCD-LED za tafla grafitowego lustra. Kiedy telewizor jest włączony, widzimy obraz na ekranie (na całej powierzchni lustra lub jego części), a kiedy wyłączymy telewizor, ekran zmienia się z powrotem w gładkie i jednolite lustro grafitowe. Lustro może być oprawione w ramy lub cięte na ostro.

Innym sposobem umieszczenia lustra z telewizorem w salonie jest zabudowanie go we wnęce w ścianie lub w jakimś meblu. Umożliwia to unikalny i przemyślany system wentylacji. Telewizor z lustrem można zlicować z płaszczyzną ściany na tyle, że wystawać będzie jedynie grubość szkła – do 4 mm.

Więcej inspirujących rozwiązań zobacz na stronie producenta – Mirror Multimedia:

aranżacje wnętrz – telewizor w kuchni
aranżacje wnętrz – telewizor w salonie
aranżacje wnętrz – telewizor w łazience
aranżacje wnętrz – telewizor w sypialni