Aranżacje wnętrz z Mirror Multimedia

mirror multimedia aranżacje wnętrz

Projektowanie wnętrz z pomysłem!

Każdy z nas projektując i urządzając swój dom czy mieszkanie, szuka pomysłu na ciekawe i oryginalne aranżacje wnętrz.

Czym jest dobre wnętrze?

Dla jednych dobre wnętrze to oryginalna kolorystyka, dla innych wyposażenie wnętrz w materiały wykończeniowe od znanych projektantów, jeszcze dla innych liczą się modne marki. Oddzielną grupę stanowią osoby, które poszukują nowinek technologicznych.

Jedną z takich nowinek w Polsce (choć produkt ten jest dość znany już w różnych częściach świata) są telewizory ukryte w lustrach. O co dokładnie chodzi i jak to wygląda?

Wyobraźmy sobie klasyczne piękne wnętrza. Stylowe meble w salonie, eleganckie sofy, piękne żyrandole, obrazy na ścianach. I gdzieś pośrodku tego ustawiony telewizor. Coś tu nie gra, prawda?

Mamy stylowy wystrój wnętrz, ale nie chcemy rezygnować z wygody. Chcemy cieszyć się naszym salonem bez konieczności rezygnowania ze „zdobyczy cywilizacji”, jaką jest telewizja.

Rozwiązaniem jest „ukrycie” telewizora. Nie, nie proponuję Wam chowania telewizora w szafie i otwierania jej, kiedy chcecie oglądać swoje ulubione programy. Sposób jest znacznie prostszy – telewizor w lustrze. Jak to wygląda?

Wysokiej jakości matryca LCD-LED ukryta jest za taflą grafitowego lustra. W języku angielskim rozwiązanie to na ogół nazywane jest graphite mirror tv. Kiedy telewizor jest wyłączony, widzimy gładką taflę lustra. Kiedy włączamy telewizor, lustro zamienia się w ekran telewizyjny. Ekran telewizora może pojawiać się na całej powierzchni lustra lub na jego części. Wybór należy do Ciebie. Proste, prawda?

mirror multimedia aranżacje wnętrz

Lustro może być oprawione w dowolną ramę (ale nie musi) i na pierwszy rzut oka w niczym nie przypominać telewizora. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, którym nie podoba się „mebel” w postaci telewizora.

O czym pamiętać? Projektowanie wnętrz to etap, na którym należy pomyśleć o mirror tv. Trzeba doprowadzić okablowanie i ukryć je w ścianach, aby nic zbędnego nie szpeciło domu.

Więcej informacji o szczegółach technicznych możecie uzyskać na stronie Mirror Multimedia, gdzie możecie również zobaczyć inne nasze ciekawe aranżacje wnętrz z wykorzystaniem mirror tv.

Zapraszamy!

Mirror Multimedia – aranżacje wnętrz z telewizorami w lustrach