Kolorowe mobile – mieszkanie na wiosnę

Kolorowe mobile - twój dom na wiosnę

Kolorowe mobile – odmień swoje mieszkanie na wiosnę!

Dzień staje się coraz dłuższy i powietrze pachnie inaczej. A wraz z budzącymi się wokół kolorami i zapachami, my sami nabieramy ochoty na zmiany.

Po długich, zimowych miesiącach często chcemy odmienić nie tylko siebie, ale też nasze domy. I nie trzeba wcale przeprowadzać dużego remontu, aby poczuć, że nadeszła wiosna. Już zmiana zasłon, nowa narzuta lub ozdobny drobiazg potrafią wnieść dużo świeżości. Jako element takiej przemiany sprawdzi się na pewno kolorowy mobil, który choćby dzięki swoim barwom w subtelny, ale dostrzegalny sposób ożywi wnętrze.

Wiosna to czas częściej otwieranych okien i wietrzenia domu. To również bardzo sprzyja ruchomym instalacjom, jakimi są kolorowe mobile. Poczucie lekkości dają bowiem zawieszone na nich żurawie, które nieustannie poruszają się w powietrzu. Umieszczenie ich w przewiewnym miejscu zagwarantuje więc, że mobil będzie stale zmieniał swój kształt – stanowiąc interesujący element dekoracji wnętrza i odzwierciedlając przemiany, jakie zachodzą wiosną w przyrodzie.

Poza tym, żurawie to przecież ptaki wędrowne, więc to naturalne, że pojawiają się w naszym otoczeniu na wiosnę. A te kolorowe, złożone z różnych rodzajów papieru, nie tylko wniosą do naszego domu pozytywną energię, ale pozwolą zatrzymać ją na dłużej.

Kolorowe mobile są również ciekawym pomysłem na prezent, gdy chcemy pomóc w przemianie wnętrza i podzielić się wiosną z kimś dla nas ważnym.

Zapraszam!

kolorowe mobile - mieszkanie na wiosnęKolorowe mobile - odmień swoje mieszkanie na wiosnęKolorowe mobile - powiew wiosnyKolorowe mobile - wiosenny wystrój wnętrz

Kolorowe mobile – Twoje piękne mieszkanie na wiosnę!