Jaki prezent na parapetówkę?

Kolorowe Mobile prezent na parapetówkę

Kolorowe Mobile jako prezent na parapetówkę

Przyjęło się, że gdy ktoś kupuje nowe mieszkanie lub dom i zaprasza na parapetówkę, oprócz butelki dobrego trunku, wypada podarować coś na nowe lokum. Można oczywiście kupić designerski gadżet kuchenny czy inny element sztuki użytkowej, lub też porwać się na wybór jakiegoś dzieła sztuki, ale czy kolorowy mobil – dyskretna dekoracja wnętrz i zarazem symbol spełnienia marzeń – nie ucieszy dumnego właściciela jako prezent na parapetówkę z pozytywną energią i osobistym przesłaniem?

Gdy zaprasza nas znajomy, którego upodobań i zainteresowań nie znamy zbyt dobrze, szukajmy mobila bardziej neutralnego – w monochromatycznych barwach. Jeżeli jednak parapetówkę organizuje nasz bliski przyjaciel i znamy jego gusta albo wiemy, w jakim stylu urządził lub zamierza urządzić swoje cztery ściany, wybór odpowiedniego elementu dekoracji wnętrz nie powinien być szczególnie trudny.

Chętnie przyjmę zamówienie na mobil dla osoby o konkretnych zainteresowaniach. Żurawie z mapy ucieszą zapewne wielbiciela podróży, a z papieru nutowego – melomana. Jest tyle rodzajów papieru i tak wiele możliwości, że z radością podejmę wyzwanie i zrobię niepowtarzalny prezent na parapetówkę, który zaskoczy i ucieszy obdarowanego, wnosząc do jego domu pozytywną atmosferę i poczucie, że ktoś pomyślał specjalnie o nim.

Zobaczcie niektóre z moich ostatnich prac:

Kolorowe Mobile prezent na parapetówkę

Niebieskie ptaki szczęścia – dobre przesłanie

Kolorowe Mobile prezent na parapetówkę

Zawieszka na lampkę nocną

Kolorowe Mobile prezent na parapetówkę

Mobil z mapy samochodowej – dla podróżnika

Kolorowe Mobile prezent na parapetówkę

Mobil z papieru nutowego – dla melomana

 

 

Zapraszam serdecznie!

Kolorowe Mobile – doskonały prezent na parapetówkę!