Prezent ślubny od Kolorowych Mobilów

Kolorowe Mobile prezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny

Kolorowe Mobile prezent ślubnyObecna pora roku to czas, gdy wiele par decyduje się stanąć na ślubnym kobiercu. I tak, jak podczas przygotowań do uroczystości i wesela młodzi stają przed wieloma wyborami, ich rodzina i bliscy muszą wymyślić, jaki prezent ślubny będzie odpowiedni i pożądany.

Sprawa jest ułatwiona, gdy para młoda sporządzi listę prezentów, ale jeżeli tak się nie dzieje?… Można wybrać coś „praktycznego”, ale gdyby tak postawić na prezent bardziej osobisty?

Na Kolorowych Mobilach zawieszam żurawie origami, które w swojej złożonej symbolice zawierają również życzenie szczęścia małżeńskiego. W połączeniu z symbolem długowieczności, można więc potraktować żurawie jako talizman na początek nowej drogi życia.

Mobil jako prezent ślubny umożliwia najróżniejsze stylizacje.

Utrzymany w tradycyjnej bieli, w połączeniu np. z organzą czy połyskującymi kryształkami, będzie przypominał o samej ceremonii ślubnej i związanych z nią, wyjątkowych chwilach. Ponadto, dobrany kolorystycznie do sukni panny młodej, będzie mógł zawisnąć od razu jako ozdoba w weselnej sali.

Kolorowe Mobile prezent na ślub

Natomiast potraktowany jako prezent ślubny, który odzwierciedla zainteresowania oraz gusta nowożeńców i zagości na dłużej w ich mieszkaniu, nie zakłócając harmonii jego wystroju, dopuszcza dowolną kolorystykę, wszelkie faktury papieru i elementy ozdobne.

Kolorowe Mobile prezent na ślub

Mobil na ślub można znaleźć wśród gotowych Kolorowych Mobilów, ale chętnie zrobię specjalny, na konkretne życzenie i dla osoby o określonym guście.

Zapraszam do kontaktu ze mną!

Kolorowe Mobile preznet ślubnyKolorowe Mobile prezent na ślubKolorowe Mobile prezent na ślub

W sprawach ślubu i wesala zobacz luksusowe niebrandowane autokary.